Hlavní stránka


Kam na párty v Praze?

V Praze se nachází nepřeberné množství podniků, kde se dá strávit skvělý večer. Na této stránce naleznete seznam těch nejznámějších a nejlepších klubů spolu se všemi potřebnými informacemi, které by vás mohly zajímat. Poradíme vám, kam jít v Praze na párty, abyste si jí zaručeně užili a naplnila všechna vaše očekávání. Vybírat můžete z různých kategorií, přesně podle vašich potřeb. Věříme, že se vám tato unikátní stránka bude líbit a pomůže vám najít přesně to, co hledáte.

Podívejte se, jaké kluby se nachází ve vaší blízkosti!

Proč jít na párty do Prahy?

Odpověď je prostá, Prahu si prostě zamilujete! Viděli jste někdy noční Prahu plnou světel, odrážejících se od klidné hladiny Vltavy? Právě zde platí přísloví „klid před bouří“ dvojnásob. Spousta super akcí a klubů plných k prasknutí kde zažijete tu nejlepší atmosféru. Vypněte na chvíli a přijďte se odreagovat do města zábavy.

 

Jak si správně vybrat?

Jak si správně vybrat ten nejlepší klub záleží hlavně na tom, co si od večera v Praze slibujete. Pokud si chcete především popovídat s kamarády bez toho, aniž byste museli výrazným způsobem překřikovat hudbu, doporučujeme vybírat z kategorie společenské kluby. Pokud byste však chtěli raději předvést vaše taneční schopnosti, případně se seznámit s opačným pohlavím, jednoznačně doporučujeme taneční kluby. Tím však možnosti výběru nekončí! Vybírat dále můžete podle hudebního stylu, podle druhu piva, které se v klubu čepuje nebo podle toho, zda klub navštěvují více Češi nebo cizinci.

Kolik utratím za jeden večer v Praze?

V centru Prahy jsou ceny poměrně vysoké a pokud nevíte, kam se vydat, může vás vyjít jeden večer poměrně draho. Vaše útrata za nádherný večer může být 200 Kč, ale zároveň zde můžete nechat i velkou část své výplaty! Ačkoliv je do většiny klubů v Praze vstup zdarma, není to pravidlem! Někde je vstup zdarma pouze do určité hodiny a někde se naopak platí vždy. Na naší stránce proto naleznete jedinečné cenové srovnání všech klubů v Praze. Vybírat můžete podle cen vstupů, podle průměrné ceny nejoblíbenějších nápojů nebo podle ceny za 0,5 litru piva. 

 


 Na co si dát pozor?

Stejně jako všechna hlavní města má i Praha svá úskalí. Převážně v okolí Václavského náměstí se můžete setkat s prodejci drog, kteří však nabízí velice nekvalitní nebo dokonce falešné zboží, proto rozhodně doporučujeme nic takového nekupovat! Dále je centrum plné různých promotérů, kteří zvou a rozdávají vizitky do klubů, které však bývají téměř vždy zaměřeny na sexuální tématiku.

Co noční doprava v Praze?

Doporučujeme využívat především Městskou Hromadnou Dopravu (MHD), která má i večer poměrně krátké časové intervaly a cesta s ní je bezpečná, levná a rychlá. Pro vyhledávání těch nejrychlejších spojů doporučujeme aplikaci IDOS.

Available_in_Google_Play1
app-store-logo1

Poslední souprava metra každé linky vyjíždí o půlnoci. Po půlnoci jsou nejlepší volbou noční tramvaje, které mají centrální přestupní stanici na zastávce Lazarská s možností přestupu na kteroukoli noční tramvaj. Dále lze využít i noční autobusy, které zajišťují dopravu i na okraj Prahy. Pozor byste si však měli dát na jízdu taxíkem, která vás může přijít i na pětinásobek! Doporučujeme si taxíka vždy objednat telefonem! 

Nejlevnejsi-taxi.cz: 226 000 226
Speedcars.cz: 224 234 234
Liftago.com: android app, iphone app

taxi

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat